Инструменти за високонапонски мрежи

Производи на страна:
Страна 1 од 1
SMC PME-500-TR
Брзо инфо
(0)
Tестер за Испитување на Прекинувачи за Среден и Висок Напон, PME-500-TR, SMC
Повеќе
Побарајте понуда...
METREL MI-3280
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MI 3280
Преносен Анализатор на Трансформатори, MI-3280, Metrel
3.621,94
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 80K-40
Брзо инфо
(0)
Високонапонска Мерна Сонда, AC / DC, 40 kV
437
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SEW 230HD
Брзо инфо
(0)
Детектор на Присуство на Висок Напон, 36.5 kV, 1.5 m
230
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SMC PME-20-PH
Брзо инфо
(0)
Комбиниран Мерач на Фазен Агол, Фреквенција и Фактор на Моќност, PME-20-PH, SMC
Повеќе
Побарајте понуда...
SMC MENTOR
Брзо инфо
(0)
Преносен Сет за Тестирање на Релејна Заштита, MENTOR 12, SMC
Повеќе
Побарајте понуда...
SMC EMU
Брзо инфо
(0)
Струен Извор за Тестирање на Мали Прекинувачи, EMU, SMC
Повеќе
Побарајте понуда...
SEW 276HD
Брзо инфо
(0)
Телескопски Детектор на Висок Напон, 24 kV
192
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
METREL MI-3281
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MI 3281

Тестер на отпорност на намотки, тестер на трансформатори, Mi3281.

7.933,33
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.