Лабораториска Мерна Опрема

Производи на страна:
Страна 1 од 13
INSTEK LCR-6200
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LCR-6200
LCR Метар, Променлива Тест Фреквенција, Лабораториска Употреба
2.937,06
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
UNI-T UT603
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: UT603
LCR Метар, 9V
39,2
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
YOKOGAWA WT310E
Брзо инфо
(0)
Дигитален Мерач на Моќност, Комапктен
3.164,8
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P2705
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 2705
Тестер на Мали Отпорности, Милиомметар, Дигитален
136,57
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL MI-3309BT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MI 3309 BT
Тестер на Сигурност на Електрични Уреди, Bluetooth
910,32
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL MI-3360F
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MI 3360F

Тестер на Сигурност на Електрични Уреди, PAT тестер.

2.280,3
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SIG. SSG3021X
Брзо инфо
(0)

RF сигнал генератор, 9kHz - 2.1GHz, 0.01Hz, 5".

2.293,85
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SIG. SSG3032X
Брзо инфо
(0)

RF сигнал генератор, 9kHz - 3,2GHz, 0.01Hz, 5".

4.015,1
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SIG. SSG5040X
Брзо инфо
(0)

RF сигнал генератор, 9kHz - 4GHz, 0.01Hz, 5".

5.765,31
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SIG. SSG5060X
Брзо инфо
(0)

RF сигнал генератор, 9kHz - 6GHz, 0.01Hz, 5".

7.908,67
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK LCR-08
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LCR-08A
Додаток за LCR Метар, Instek
277,83
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK LCR-07
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LCR-07
Додаток за LCR Метар, Instek, Алигатор Штипки, Крокодилки
113,78
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK LCR-06A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LCR-06B
Додаток за LCR Метар, Instek
157,44
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RND 320-KEL103
Брзо инфо
(0)

Електронски DC Товар, 120V, 30A, 300 W, RND Lab.

338,14
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RND 320-KEL102
Брзо инфо
(0)

Програмабилен Електронски DC Товар, 120V, 30A, 150 W, RND Lab.

309,32
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.