Лабораториска Мерна Опрема

Производи на страна:
Страна 2 од 10
FLUKE 190-062
Брзо инфо
(0)
Oсцилоскоп ,Индустриски, Преносен, 2 x 60 Mhz, IP51, 600V CAT IV, 6.0 LCD, Fluke
4.122,29
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 190-102
Брзо инфо
(0)
Oсцилоскоп ,Индустриски, Преносен, 2 x 100 Mhz, IP51, 600V CAT IV, 6.0 LCD, Fluke
5.069,71
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 190-202
Брзо инфо
(0)
Oсцилоскоп ,Индустриски, Преносен, Мултиметар, 2 x 200 Mhz, IP51, CAT IV 600V, 6.0 '' LCD, Fluke
5.722,29
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 190-502
Брзо инфо
(1)
Oсцилоскоп ,Индустриски, Преносен, Мултиметар, 2 x 500 Mhz, IP51, CAT IV 600V, 6.0 '' LCD, Fluke
7.048
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 123B/S
Брзо инфо
(0)
Oсцилоскоп ,Индустриски, Преносен, Мултиметар, 2 x 20 Mhz, CAT IV 600V, 5.7 '' LCD, Fluke
3.068,57
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 124B/S
Брзо инфо
(0)
Oсцилоскоп ,Индустриски, Преносен, Мултиметар, 2 x 40 Mhz, CAT IV 600V, 5.7 '' LCD, Fluke
3.554,29
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL MA-2405
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MA 2405
Капацитивна Декада за Вредности, 100pF-100nF
276,77
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P3275
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 3275
Капацитивна Декада со Вртливи Преклопници, 10uF
221
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GDM-8255A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDM-8255A
Лабораториски Mултиметар, 5.5 Цифри, Лабораториска Употреба, Теренска Употреба
916,27
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GDM-8351
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDM-8351
Лабораториски Mултиметар, 5.5 Цифри, Лабораториска Употреба, Теренска Употреба
597,62
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P4090
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 4090
Лабораториски Mултиметар, 4.5 Цифри, True-RMS, Лабораториска Употреба, Теренска Употреба, Батериско Напојување
301
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GDM9061
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDM-9061

Лабораториски Mултиметар, 6.5 Цифри, LAN, USB.

1.242,86
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GDM9061GP
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDM-9061GP

Лабораториски Mултиметар, 6.5 Цифри, GPIB, LAN, USB.

1.444,72
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GDM9060GP
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDM-9060GP

Лабораториски Mултиметар, 6.5 Цифри, GPIB, LAN, USB.

1.291,63
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P2860
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 2860
Лабораториски Бројач на Фреквенција до 2.7GH, со Батериско Напојување
380,24
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.