Вградливи инструменти

Производи на страна:
Страна 1 од 9
CIR-M7123G
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SH 1000A/60mV
Струен Шант, 1000 A/60 mV
143,28
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CIR-M71236
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SH 100A/60mV
Струен Шант, 100 A/60 mV
43,34
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CIR-M71231
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SH 30A/60mV
Струен Шант, 30 A/60 mV
43,34
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CEWE-SH150A
Брзо инфо
(0)
Струен Шант, 150 A/60 mV
42,29
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
JAN.UMG20CM
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1401625
20 Канален Мерач на Електрични Параметри, RCM
1.299
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FUJ-SH10A
Брзо инфо
(0)

Current Shunt, 10 A/50 mV, Class 1.

25,42
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LUTRON GSM-840
Брзо инфо
(0)
GSM Контролер, 8 / 4, Аларм
502,88
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SD-60-DC-5A
Брзо инфо
(0)
DC Амперметар, Аналоген, 0-5 ADC, 60x60
6,15
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SD-60-DC-10A
Брзо инфо
(0)
DC Амперметар, Аналоген, 0-10 ADC, 60x60
7,15
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ST-670 30A-AC
Брзо инфо
(0)
DC Амперметар, Аналоген, 0-30 VAC, 71x60
24,58
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ST-670 10A-AC
Брзо инфо
(0)
DC Амперметар, Аналоген, 0-10 AAC, 71x60
24,58
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ST-670 30A-DC
Брзо инфо
(0)
DC Амперметар, Аналоген, 0-30 ADC, 71x60
28,81
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ST-45-AC-5A
Брзо инфо
(0)

АC Амперметар, Аналоген, 0-5, ААC, 45x45

24,58
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ST-45-AC-15A
Брзо инфо
(0)

AC Амперметар, Аналоген, 0-15, АAC, 45x45

24,58
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ST-32-DC-5A
Брзо инфо
(0)

DC Амперметар, Аналоген, 0-5, АDC, 32x32

27,12
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.