Термовизиски камери

Производи на страна:
Страна 1 од 5
OPTR.CSL LTSF
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: OPTRIS CSlaser LT SF
IR Температурен Сензор, Двоен Ласер, -30°C до 1000°C, Нерѓосувачки Челик, M48x1.5
583,1
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLIR TG267
Брзо инфо
(0)

Термовизиска камера, 160x120, 70mK, 2.4", IP54.

489
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FLIR TG165-X
Брзо инфо
(0)

Термовизиска камера, 80x60, 70mK, 2.4", IP54.

467,43
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLIR TG297
Брзо инфо
(0)

Термовизиска камера, 160x120, 70mK, 2.4", IP54.

1.198,86
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
OPTR.Xi 80LTF02
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: OPTXI 80LT F02
Инфрацрвен Мониторинг Систем, Процесна IR Камера PCB, Монтажна, 80 x 80, 80°, USB2.0, IP67
1.118,6
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
OPTR.Xi 40LTF20
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: OPTXI 40LT F20
Инфрацрвен Мониторинг Систем, Процесна IR Камера, Монтажна, 382 x 288, USB2.0, IP67
2.047,5
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE LENS/WIDE2
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвена Камера, Широкоаголна Леќа, Fluke Ti400, Fluke Ti300, Fluke Ti200
2.002,29
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
OPTR.Pi 400O29T9
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: OPTPI 40ILT O29 T150
Инфрацрвен Мониторинг Систем, Напредна Процесна IR Камера, Монтажна, 382 x 288, USB2.0, IP67
5.218,5
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
OPTR.Xi 40LTF08
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: OPTXI 40LT F08
Инфрацрвен Мониторинг Систем, Процесна IR Камера, Монтажна, 382 x 288, USB2.0, IP67
2.047,5
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
OPTR.Xi 40LTF13
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: OPTXI 40LT F13
Инфрацрвен Мониторинг Систем, Процесна IR Камера, Монтажна, 382 x 288, USB2.0, IP67
2.047,5
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
OPTR.Xi 40LTF20C
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: OPTXI 40LT F20CFK
Инфрацрвен Мониторинг Систем, Процесна IR Камера PCB, Монтажна, 382 x 288, USB2.0, IP67
2.207,1
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
OPTR.Pi 450O29T9
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: OPTPI 45ILT O29 T150
Инфрацрвен Мониторинг Систем, Напредна Процесна IR Камера, Монтажна, 382 x 288, USB2.0, IP67
7.213,5
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE Ti480PRO 9
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвена Камера, 640x480, -20:1000 °C, <0.05 °C, 34x24 °, 3.5", IP54
12.859
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLIR T540
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвена Камера, 464x348, -20:1500 °C, <0.03 °C, 24 °, 4"
16.799
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLIR T1030SC
Брзо инфо
(0)
"Инфрацрвена Камера, Touchscreen, 4.3"", -40:2000 °C"
Повеќе
Побарајте понуда...
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.