Струјни клешти

Производи на страна:
Страна 1 од 5
FLUKE i2500-18
Брзо инфо
(0)

AC Струјна Клешта Адаптер, Флексибилна, AC-A, 2500 A

197
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FLUKE 325/T130x
Брзо инфо
(0)

Комплет, Мерна Опрема, Fluke 325, Fluke T130

413,1
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P8101
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 8101
Комплет за Сервисни Потреби, + V TESTER
169,71
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TECPEL DCM-039
Брзо инфо
(0)
Мини Струјна Клешта, AC/DC-A+F, 200 A,-MINI
207,1
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
EXTECH 380947
Брзо инфо
(0)
True-RMS AC/DC Мини Струјна Клешта, AC/DC-A, 400 A,TRMS, +IR
348,42
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
UNI-T UT210E
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: UT210E
True-RMS Мини Струјна Клешта, AC/DC-A, 100 A, TRMS
46,84
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FLUKE 771
Брзо инфо
(0)
Милиампер Струјна Клешта, AC/DC Струја, Fluke
848
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MASTECH M266
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P-MAS-M266-C0001
Струјна Клешта, AC-A, 1000 A
13,99
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 773
Брзо инфо
(0)
Милиампер Струјна Клешта, AC/DC Струја, Fluke
1.550
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 772
Брзо инфо
(0)
Милиампер Струјна Клешта, DC Струја, Fluke
1.212
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 373
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FLUKE 373
True-RMS Струјна Kлешта, AC-A, 600 A, TRMS
381
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 365
Брзо инфо
(1)
True-RMS Струјна Клешта, AC/DC-A, 200 A, TRMS
381
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 323
Брзо инфо
(0)
True-RMS Струјна Kлешта, AC-A, 400 A, +R, TRMS
183
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FLUKE 325
Брзо инфо
(0)
True-RMS Струјна Клешта, AC/DC-A, 400 A+R+T, TRMS
320
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FLUKE 324
Брзо инфо
(0)
True-RMS Струјна Клешта, AC-A, 400 A +R+T+C, TRMS
237
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.