Струјни клешти

Производи на страна:
Страна 4 од 5
FLUKE I1010-KIT
Брзо инфо
(0)
AC/DC Струјна Клешта Адаптер, 600/1000 A
671
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE I200S
Брзо инфо
(0)
AC Струјна Клешта Адаптер, 200 A
381
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FLUKE 80i-110S
Брзо инфо
(0)
AC/DC Струјна Клешта Адаптер, 100 A
1.059
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE I410
Брзо инфо
(0)
AC/DC Струјна Клешта Адаптер, 400 A
381
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE i2500-10
Брзо инфо
(0)
AC Струјна Клешта Адаптер, Флексибилна, 2500 A
197
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE i3000S F24
Брзо инфо
(0)
AC Струјна Клешта Адаптер, Флексибилна, 3000 A, 610 mm
701
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE i3000S
Брзо инфо
(0)
AC Струјна Клешта Адаптер, 3000 A
1.100
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FLUKE I1000S
Брзо инфо
(0)
AC Струјна Клешта Адаптер, 600/1000 A
916
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE i30S
Брзо инфо
(0)
AC/DC Струјна Клешта Адаптер, 30 A
839
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL A-1227.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: A1227

AC Струјна Клешта Адаптер, 3000A, Flex, Rogo.

260,36
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
UNI-T UT202+
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: UT 202+

True-RMS струјна клешта, AC-A, 600V, 400A, 40MΩ, 4000uF, 1000°C, TRMS.

27,97
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
UNI-T UT203+
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: UT 203+

True-RMS струјна клешта, AC/DC-A,400A, 40MΩ, 40mF, TRMS.

50,85
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
UNI-T UT205
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: UT 205

Струјна клешта, AC-A, 1000 A.

46,61
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
UNI-T UT202A+
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: UT 202A+

True-RMS струјна клешта, AC-A, 600V, 600 A, 60MΩ, 60mF, TRMS.

25,42
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
UNI-T UT204R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: UT204R

True-RMS струјна клешта, AC/DC-A, 600 A, TRMS.

51,58
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.