Струјни клешти

Производи на страна:
Страна 3 од 5
FLUKE 369FC
Брзо инфо
(0)
True-RMS Струјна Kлешта, AC-A, 60 A, Leakage, TRMS
1.016
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P1660
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 1660
True-RMS Струјна Клешта, Три Фазна, AC-A, 1000 A
150,65
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL MD-9231
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MD 9231

TrueRMS Струјна Клешта, 1000A AC/DC, 1000V AC/DC, 51mm, CAT IV 600V.

224,55
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MASTECH MS2125A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MS2125A
True-RMS AC/DC Струјна Клешта, AC/DC-A, 1000 A, TRMS
49,24
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 377FC/E
Брзо инфо
(0)

True-RMS Струјна Клешта, AC/DC-A, 1000 A, TRMS

688
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PCW05A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PCW05A

True-RMS Струјна клешта, AC/DC-A, 600 A, 60MΩ, 100mF, 1000°C, TRMS

42,37
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FLUKE 378FC/E
Брзо инфо
(0)

True-RMS Струјна Клешта, AC/DC-A, 1000 A, TRMS

794
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 393FC
Брзо инфо
(0)

True-RMS Струјна Клешта, AC/DC-A, 1000 A, TRMS, 1500V-DC.

797
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
METREL MD-9260
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MD 9260

Струјна Клешта, AC/DC-A, 2000 A, TRMS, 1500V-DC, соларни системи.

338,39
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P1655
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 1655

True-RMS AC/DC Струјна Клешта, AC/DC-A, 1500 A, TRMS.

136,57
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
METREL MD-9273
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MD 9273

True-RMS Струјна Клешта, AC-A, 100 A, LEAKAGE

386,29
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
EXTECH 380942.
Брзо инфо
(0)

True-RMS AC/DC Струјна Клешта, AC/DC-A, 30 A, 400V, TRMS.

 

460,81
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE I2000FLEX
Брзо инфо
(0)
AC Струјна Клешта Адаптер, Флексибилна, 2000 A
456
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE I400
Брзо инфо
(0)
AC Струјна Клешта Адаптер, 400 A
230
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE I1010
Брзо инфо
(0)
AC/DC Струјна Клешта Адаптер, 600/1000 A
657
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.