Струјни клешти

Производи на страна:
Страна 2 од 5
MASTECH MS2101
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MS2101
Струјна Клешта, AC/DC-A, 1000 A
42,28
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE A3001 FC
Брзо инфо
(0)
True-RMS Струјна Kлешта, AC-A, 2500 A, Module, TRMS
318
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 376 FC
Брзо инфо
(0)

True-RMS Струјна Клешта, AC/DC-A, 1000 A, TRMS

703
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
EXTECH EX830
Брзо инфо
(0)
True-RMS AC/DC Струјна Клешта, AC/DC-A, 1000 A, TRMS, +IR
224,77
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FLUKE A3000 FC
Брзо инфо
(0)
True-RMS Струјна Клешта, Безжична, AC-A, 400 A, MODULE, TRMS
272
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 374 FC
Брзо инфо
(0)
True-RMS Струјна Клешта, AC/DC-A, 600 A, TRMS,Wireless
544
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
EXTECH EX623
Брзо инфо
(0)
True-RMS Струјна Клешта, AC/DC-A, 400 A,+IR
252,85
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
METREL MD-9250
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MD 9250
True-RMS AC/DC Струјна Клешта, AC/DC, 2000 A, TRMS
311,77
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
METREL MD-9272
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MD 9272
True-RMS Струјна Клешта, AC-A, 100 A, LEAKAGE
386,45
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL MD-9235
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MD 9235
True-RMS Струјна Клешта, AC-A+W+F, TRMS
217,09
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P1670
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 1670
True-RMS AC/DC Струјна Клешта, AC/DC-A, 1000 A, TRMS
150,65
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P4350
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 4350
True-RMS AC/DC Струјна Клешта, AC/DC-A, 80 A, TRMS
79,62
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P1650
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 1650
True-RMS AC/DC Струјна Клешта, AC/DC-A, 400 A, TRMS
91,01
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P1665
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 1665
True-RMS AC/DC Струјна Клешта, AC/DC-A, 1000 A, TRMS
147,96
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FLUKE 368FC
Брзо инфо
(0)
True-RMS Струјна Клешта, AC-A, 60 A, -Leakage, TRMS
977
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.