Мултиметри

Производи на страна:
Страна 1 од 9
FLUKE 87V-MAX
Брзо инфо
(0)
TrueRMS мултиметар наменет за индустриска примена, IP67 заштита од прашина и вода, отпорен на пад од висина 4m, двојно подолго траење на батеријата во споредба со 87V и прош...
739
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LUTRON LCR9073
Брзо инфо
(0)
LCR Тестер, 2 nF - 1000 uF, 200 R - 20 MR
148,97
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TECPEL LCR-612
Брзо инфо
(0)
LCR Тестер, 20 R -10 MR, 2 mH - 10000 H
160
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P3730
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 3730
LCR Тестер, 20 MR, 2 mH - 20 H
53,42
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
HAMEG HM8118
Брзо инфо
(0)
LCR Тестер, 20 Hz - 200 kHz
2.533,9
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P2180
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 2180
Mултиметар, 1000 V, 60 MR, -20 C + 1000 C
113,79
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P3204
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 3204
Аналоген Галванометар, 100mV, 5mA
62,53
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FLUKE 179
Брзо инфо
(0)
Мултиметар, Дигитален, True-RMS, AC, 1000 V, Backlight
490
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 175
Брзо инфо
(0)
Мултиметар, Дигитален, True-RMS, AC, 1000 V
343
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 87V
Брзо инфо
(0)
Мултиметар, Дигитален, True-RMS, AC, 1000 V
671
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 116
Брзо инфо
(0)
Мултиметар, Дигитален, True-RMS, AC, 600 V
335
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 114
Брзо инфо
(0)
Мултиметар, Дигитален, True-RMS, AC, 600 V
236
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 289
Брзо инфо
(1)
Мултиметар, Индустриски, True-RMS AC / DC, 1000 V, Графички Дисплеј
976
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 287
Брзо инфо
(0)
Мултиметар, Индустриски, True-RMS, AC / DC, 1000 V, Графички Дисплеј
897
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 117
Брзо инфо
(1)
Мултиметар, Дигитален, True-RMS, AC, 600 V
349
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
merni sondi_MK
kuferi torbici_MK
ESD podloga za na masa_MK
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.