Звучници

Производи на страна:
Страна 4 од 9
VS-M-300
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 6056
Звучник Хорна, M 300, 120°, Visaton
342,81
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-HTH-8.7
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 6037
Звучник Хорна, HTH 8.7, 8 Ω, 300 W, 200 W, Visaton
50,85
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-GF200
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1330
Звучник Вуфер, GF 200, 4 Ω, 180 W, 120 W, Visaton
98,88
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-TIW-250XS
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1342
Квалитетен Звучник Вуфер, TIW 250 XS, 8 Ω, 300 W, 200 W, Visaton
188,95
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VS-WS20E
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1056
Звучник Вуфер, WS 20 E, 8 Ω, 120 W, 80 W, Visaton
30,19
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VS-SL-87WPM/8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2088
Звучник, 8 Ohm, 30W, 20W
10,87
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VS-K-50
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2901
Звучник со Широк Опсег, K 50, 8 Ω, 3 W, 2 W, Visaton
2,88
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VS-K-64WP/50
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2919
Звучник, 50 Ohm, 3W, 2W
6,36
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VS-W-200
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 9065
Звучник Вуфер, W 200, 8 Ω, 80 W, 50 W, Visaton
27,5
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VS-TW-6NG
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1000
Високотонец, TW 6 NG, 8 Ω, 100 W, 60 W, Visaton
11,06
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-W-100S/8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 9021
Бас / Среднотонец, W 100 S, 8 Ω, 50 W, 30 W, Visaton
22,67
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VS-W-200S/8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 9030
Бас / Среднотонец,,W 200 S, 8 Ω, 115 W, 75 W, Visaton
63,55
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VS-W-130S/8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VS-AL130
Бас / Среднотонец, W 130 S, 8 Ω, 80 W, 50 W, Visaton
30,95
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-B200
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: 1350
Квалитетен Звучник со Широк Опсег, B 200, 6 Ω, 70 W, 40 W, Visaton
145,19
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PA-SMP1202
Брзо инфо
(0)
Двосистемски Звучник, SMP1202, 8 Ω, 600W, 250W, Konig
114,41
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.