Адаптер за Програматор

SDP-UNIV-40TS/W
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Advantech
Адаптер за Програматор, 40-TSOP во DIP-40
132,63
(вклучено ДДВ): 0
Б.Исп.одЛагер
w

SDP-UNIV-40TS е адаптер/прилагодувач наменет за употреба со програматорите на Advantech, но може да се користи и за други програматори. Се користи за програмирање на интегрирани кола во 40-пинско TSOP куќиште.

 

Карактеристики:

  • Прилагодувач TSOP 40 pin / DIP 40 pin
  • Растер на TSOP: 0,5mm
  • Димензии на телото: (10x14)mm
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.