Skip Navigation Links.

Најнови производи: Мерна опрема

Производи на страна:
Страна 1 од 7
CRE. ENDER-3 S1+
Брзо инфо
(0)

Принтер, 3D, 1.75/0.4mm, PLA,TPU,ABS, Ender-3 S1 Plus

843,22
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CRE. CR-M4
Брзо инфо
(0)

Принтер, 3D, 1.75/0.4mm, PLA, ABS, PETG, CR-M4

1.999,15
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MS-DOTLINER 08
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DL08.0000

Dispense станица, Лемење, Одлемување, Флукс, Паста за лемење, Роботско Лемење

36.067,2
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
MS-PR.DISPENSE06
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PD06.1800

Dispense станица, Лемење, Одлемување, Флукс, Паста за лемење

3.928,58
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
MS-DISPENSE06
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SD06.0101

Dispense Станица, Лемење, Одлемување, Флукс, Паста за лемење

2.313,36
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
MS-DISPENSE06/10
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SD06.0203

Dispense Станица, Лемење, Одлемување, Флукс, Паста за лемење

3.414,96
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
Z9-0062
Брзо инфо
(0)

PCWork- Каталог на Мултиметри, Тестери за Напон, Струјни Клешта, Лабораториски Напојувања и Сетови Алатки

0
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
GB-HDMISW04
Брзо инфо
(0)

HDMI Преклопник, Црн, 4 Порти, Оптички Излез, 3,5 mm, 4K / 60 Hz

67,79
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RASPBERRY PI5/4G
Брзо инфо
(0)

Развоен Микрокомпјутер Raspberry Pi 5 Model B, 4GB, RPI5-4GB-SINGLE

90,48
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RASPBERRY PI5/8G
Брзо инфо
(0)

Развоен Микрокомпјутер Raspberry Pi 5 Model B, 8GB, RPI5-8GB-SINGLE

128,57
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MS-REWORK10.6HXV
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DB00.1066

Rework станица, Лемење, Одлемување, Камера, 5300W.

32.354,4
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
MS-REWORK05.6 IX
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HA00.5000

Rework станица, Лемење, Одлемување, Камера, 2000W.

11.721,84
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
EX-1303
Брзо инфо
(0)

USB во RS232/422/485 Конвертор, USB, DB9

80,95
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MOXA UPORT1110
Брзо инфо
(0)

USB во RS232 Конвертор, DB9, UPORT 1110

59,51
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-MD07
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CCGB75100BK05

USB во SATA Конвертор, USB 3.0

15,99
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.