Skip Navigation Links.

Најгледани производи: Мерна опрема

Производи на страна:
Страна 5 од 7
FLUKE MET/CAL
Брзо инфо
(0)
Програмски пакет за Калибратори, Fluke
Повеќе
Побарајте понуда...
WEL.PS200A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PS200A
Пумпа за Oдлемување, 200 mm
90,28
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WXD2020
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053429399N
Двоканална Работна Станица, WXD 2020, 200 W, 450°C, Weller
1.852,95
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WR2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053377699N
Двоканална Работна Станица, WR 2, 300 W, 550°C, Weller
1.585,3
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ZD-912/SRS
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: ZD-912

Комбинирана Двоканална Работна Станица, ZD-912, 380 W, 480°C, Puctec

219,4
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
WEL.WR3000M
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053368699N
3 Канална Работна Станица, WR 3000M, 420 W, 550°C, Weller
3.632,02
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
YOKOGAWA AQ1100B
Брзо инфо
(0)
Комплет за Мерење Оптичка Моќност, AQ1100B, Yokogawa
Повеќе
Побарајте понуда...
FLUKE FTK2000
Брзо инфо
(0)
SimpliFiber® Pro Комплет за Мерење Оптичка Моќност, FTK2000, Fluke Networks
4.299,43
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE MFTK 1200
Брзо инфо
(0)
MultiFiber™ Pro Комплет за Мерење Оптичка Моќност, MFTK1200, Fluke Networks
10.983,47
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ZD-99/SS
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZD-99

Станица за Лемење, Аналогна, 48 W

22,7
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
WEL.WX1010
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: T0053418399N
Станица за Лемење, Дигитална, 120 W, x1
928,9
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SR SL-30
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SL-30
Станица за Лемење, Дисплеј, 50 W
110,07
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
HQ-SOLDER/30
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SOIR48DI
Станица за Лемење, Дисплеј, 50 W
61,13
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SR SL-20
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SL-20
Станица за Лемење, Аналогна, 50 W
85,15
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
WEL.WS81
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053250699
Станица за Лемење, Аналогна, 80 W
381,49
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.