Skip Navigation Links.

Најгледани производи: Мерна опрема

Производи на страна:
Страна 4 од 7
ME-ADD 4-20mA TC
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-1296

Додаток за Развојна Плочка, 4-20mA T Плочка, Стандардизиран Индустриски Комуникациски Протокол

23,19
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ME-ADD P3.3-5VRB
Брзо инфо
(3)
Код од Произв.: MIKROE-491

Додаток за Развојна Плочка, 3.3V-5V Напонски Конвертор, MC34063A

9,68
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BAT.CL.SN-1
Брзо инфо
(0)
Држач на Батерии, R22
0,39
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BAT.11995
Брзо инфо
(0)
Држач на Батерии, 9V, R22
0,62
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BNC-BOOTRG58BK
Брзо инфо
(0)
Заштитник за Кабел, BNC, RG58
0,14
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FLUKE 62MAX
Брзо инфо
(1)
Инфрацрвен Термометар, Бесконтактен, -30:500 °C, Fluke
128
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
EXTECH 42512
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвен Термометар, Безконтактен, -50:1000 C, Extech
176,43
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CCLM 100K
Брзо инфо
(0)
Керамички Кондензатор, 100nF, 50V
0,07
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PG-TR30
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PG-TR30
Цвикцангла, 128 mm
12,79
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MC5 1UF
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PCMT 365 76105
Кондензатор, 1μF, 63V-DC, MKT
0,17
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PSS-40
Брзо инфо
(0)
Машки Конектор, Board to Board, 2A, 2.54 mm, 1 x 40 Пински, PCB
0,83
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SIG. SDM3065X
Брзо инфо
(0)

Лабораториски Mултиметар, 6.5 Цифри, Лабораториска Употреба, Теренска Употреба.
 

819,91
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GPS-4303
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GPS-4303
Лабораториско Напојување, 4 Канали, 30 VDC, 3 A
592,45
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK SPD-3606
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SPD-3606
Лабораториско Напојување, 3 Канали, 30 VDC, 6 A
1.002,85
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK SPS-1820
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SPS-1820
Лабораториско Напојување, 1 Канал, 18 VDC, 20 A
603,8
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.