Skip Navigation Links.

Најнови производи: Електронски Компоненти

Производи на страна:
Страна 1 од 7
CD4015.
Брзо инфо
(0)

Шифт Регистер, 4 Битен, CMOS Логичко Коло, 3 V до 18 V, DIP-16

0,66
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MJ15022,
Брзо инфо
(0)

NPN биполарен транзистор,
350V/200V, 16A, 250W, 4MHz, TO-3.

3,87
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SC4137-RHM
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2SC4137
Tранзистор, NPN, 25 V / 20 V, 0.1 A, 4 W, 400 MHz, TO - 126ML
0,51
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CD4051D
Брзо инфо
(0)

Аналоген Мултиплексер / Демултиплексер, CMOS Логичко Коло, 3 V до 20 V, SMD-16

0,7
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
GDM1602B-RN-YBS
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDM1602B-RN-YBS
LCD Дисплеј, 2 x 16, 84 x 44 x 9.5, XIA
4,88
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PCM2004F-FL-YBW
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PCM2004F-FL-YBW-01
LCD Дисплеј, 4 x 20, 146 x 62 x 14.5, BL
21,19
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BFQ68-PHI
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, 25 V / 18 V, 0.3 A, 4.5 W, 4 GHz, SOT - 122A
121,31
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BFW92A.
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, 25 V / 15 V, 0.025 A, 0.3 W, 1.5 GHz, TO - 50
0,65
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2N3441
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, 160 V / 140 V, 3 A, 25 W, 800 KHz, 15 us, TO - 66
3,81
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SC4834-SHI
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2SC4834-SHI
Tранзистор, NPN, 500 V / 400 V, 8 A, 45 W, 13 MHz, 0.1 us, TO - 220F
2,27
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SD2136-MAT
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, 60 V / 60 V, 3 A, 1.5 W, 220 MHz, 0.4 us, TO - 126
1,24
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BC846B.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BC846B_R1_10001
Tранзистор, NPN, 80 V / 65 V, 0.1 A, 0.25 W, 100 MHz, SMD, SOT - 23
0,11
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SD1458-MAT
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, 20 V / 20 V, 0.7 A, 1 W, 55 MHz, SC - 71
0,91
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
HPA150R-SAN
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, Диода, 1500 V / 800 V, 15 A, 180 W, 0.1 us, TO - 264
23,4
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SC3281,
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2SC3281
Tранзистор, NPN, 200 V / 200 V, 15 A, 150 W, 30 MHz, TO - 264
3,09
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.