MikroElektronika

Производи на страна:
Страна 9 од 9
JT-RD6006
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JT-RD6006

Лабораториско Напојување, Модул, 1 Канал, 60 VDC, 6 A

101,93
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
JT-DPS CASE
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JT-DPS-CASE
Метална Кутија, DPS Модул
33,42
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
JT-RD6012CS1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JT-RD6012-Case01
Метална Кутија, RD6012 Модул
47,34
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ME-TOUCH SCREEN
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-241

Панел Осетлив на Допир (Touch Panel) за Графички LCD Дисплеј 128x64.

9,95
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ME-ADD MPRPR
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: MIKROE-764
Програматор mikroProg™, Поддржува PIC, Хардверски In-Circuit Debugger
89,52
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ME-ADD CAB.FLAT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-196

Флет кабел 2x IDC10, 20cm.

2,89
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.