MikroElektronika

Производи на страна:
Страна 2 од 9
ME-HEXIWEAR PP
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-2150

Комплетен Развоен Кит Hexiwear, Mikroelektronika, MIKROE-2150

179,94
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ME-HEXIWEAR BP
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-2463

Hexiwear Батериски Напојувана Експанзиона Плочка, Mikroelektronika, MIKROE-2463

22,61
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ME-HEXIWEAR DS
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-2094

Hexiwear Експанзиона Плочка, Mikroelektronika, MIKROE-2094

47,61
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ME-HEXIWEAR W
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-3017

Hexiwear Развојна Работна Станица , Mikroelektronika, MIKROE-3017

143,77
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ME-HEXI WEAR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-2026

Hexiwear Развојна Платформа за Носење, Mikroelektronika, MIKROE-2026

116,65
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MIKROE-454
Брзо инфо
(0)

Додаток за Развојна Плочка, LV18F v6 MCU Card, PIC18F87J60

27,05
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ME-ADD MINI 32
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-763
Развоен Микрокомпјутер, PIC32MX534F064H
26,22
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ME-uMMB STM32 M4
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: MIKROE-1102

MikroMedia for STM32 M4 Развојна Плочка, STM32F407VGT6, 320 x 240 TFT

134,73
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ME-ADD PIC32MXCL
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-1683

PIC32MX Clicker Развојна Плочка, Mikroelektronika, PIC32MX534F064H

35,26
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ME-PIC PLC16 V7A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-4749

Индустриска Развојна Плочка PICPLC16 v7a, Mikroelektronika, MIKROE-4749

270,36
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ME-PIC PLC16 V6
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-465

PICPLC16v6 Развоен PLC Систем, Mikroelektronika, Индустриски

179,94
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ME-QUAIL BOARD
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-1793
Развоен Микрокомпјутер, ARM 32-bit
44,31
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ME-ADD RFC125KHz
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-779

RFiD Картичка, Mikroelektronika,125KHz, Тагови и Транспондери

1,54
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ME-ADD RPICB
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-766
Развоен Микрокомпјутер, PIC18F45K22
44,31
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ME-XMEGA READY
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-793

AVR XMEGA Развојна Плочка, Mikroelektronika, ATXmega128A1

53,35
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.