Универзални Програматори

Производи на страна:
Страна 1 од 3
SUPERPRO 7000
Брзо инфо
(0)
Flash Програматор, NAND, Брз
2.327,94
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ADAP.PLCC32P/DIP
Брзо инфо
(0)
Адаптер за Програматор, 32-PLCC во DIP-32
15,82
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SDP-UNIV-32TS
Брзо инфо
(0)
Адаптер за Програматор, 32-TSOP во DIP-32
105,67
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SDP-UNIV-40TS/W
Брзо инфо
(0)
Адаптер за Програматор, 40-TSOP во DIP-40
132,63
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SDP-UNIV-48TS
Брзо инфо
(0)
Адаптер за Програматор, 48-TSOP во DIP
126,6
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ADAP.PLCC20P/DIP
Брзо инфо
(0)
Адаптер за Програматор, 20-PLCC во DIP-20
13,62
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ADAP.PLCC28P/DIP
Брзо инфо
(0)
Адаптер за Програматор, 28-PLCC во DIP-28
14,99
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ADAP.PLCC44P/DIP
Брзо инфо
(0)
Адаптер за Програматор, 44-PLCC во DIP-44
17,74
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SDP-UNIV-40TS
Брзо инфо
(0)
Адаптер за Програматор, 40-TSOP во DIP-40
132,63
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ADAP. A247
Брзо инфо
(0)
Адаптер за Програматор, 48-TSOP во DIP-48
160,83
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
XELTEK SA655G
Брзо инфо
(0)
Адаптер за Програматор, 96-BGA во DIP-48
344,91
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
XELTEK SA634A
Брзо инфо
(0)
Адаптер за Програматор, 28-BGA во DIP-48
320,56
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
XELTEK ISPHEADER
Брзо инфо
(0)
Адаптер за програматор, ISP
62,08
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
XELTEK SA404
Брзо инфо
(0)
Адаптер за Програматор, 28-SOIC во DIP
93,32
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
XELTEK SA023A
Брзо инфо
(0)
Адаптер за Програматор, 20-SOIC во DIP
114,46
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.