Универзални Програматори

Производи на страна:
Страна 2 од 3
SDP-UNIV-44PSO
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SDP-UNIV-44PSO
Адаптер за Програматор, 28-PSOP во DIP
102,26
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
XELTEK SA015A1
Брзо инфо
(0)
Адаптер за Програматор, 32-PLCC во DIP-32
89,03
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SDP-908AZ-64Q
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SDP-908AZ-64Q
Адаптер за Програматор, 68-QFP во DIP-48
151,17
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
UV-ERASER
Брзо инфо
(0)
Бришач на EPROM, UV
67,31
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LABTOOL-UPG48UXP
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: UPGRD-KIT-48UXP
Комплет за Надоградба, LABTOOL, 48UXP
620,25
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LABTOOL-UP.LT848
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LT-848XP Upgrade kit
Комплет за Надоградба, LABTOOL, LT848XP
1.196,2
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
LABTOOL-48UXP
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LABTOOL-48UXP
Универзален Програматор, LPT, USB
1.329,11
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LABTOOL-848XP
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LabTooL-848XP
Универзален Програматор, LPT, USB
3.012,66
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LABTOOL-T400
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LabTool-T400
Универзален Програматор, USB
3.987,34
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SUPERPRO 5000
Брзо инфо
(0)
Универзален Програматор, Самостоен, USB
1.773,72
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SUPERPRO ISO1
Брзо инфо
(0)
Универзален Програматор, Самостоен, USB
1.024,92
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SUPERPRO M
Брзо инфо
(0)
Универзален Програматор, USB, 48P
504,24
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEAP SU300-KIT
Брзо инфо
(0)
Универзален Програматор, Самостоен, 2 x 48P
167,81
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SUPERPIC
Брзо инфо
(0)
Универзален Програматор, 48P, PIC
578,34
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SUPERPRO 6000E
Брзо инфо
(0)
Универзален Програматор, Самостоен, USB
1.453,14
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.