Домофони

Производи на страна:
Страна 1 од 2
NE-HSENS29
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WIFICDP10GY
Видеофон, WiFi, МicroSD, HD 720
50,83
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HSENS65
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WIFICDP20GY

Видеофон, WiFi, МicroSD, Full HD 1080

81,35
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HSENS64
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WIFICDP20WT

Видеофон, WiFi, МicroSD, FullHD 1080p

63,55
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-HSENS63
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WIFICDP30WT

Видеофон, WiFi, МicroSD, FullHD 1080p

67,79
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HSENS71
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WIFICDP40CWT

Видеофон, WiFi, МicroSD, 1536 x 1536, Onvif

93,22
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-WDB001
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DOORB211WT
Ѕвонче, WiFi, 100 m, 70 dB, 36 m
12,11
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-WDB005/W
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DOORB212WT
Ѕвонче, WiFi, 300 m, 80 dB, 36 Мелодии, Бело
15,5
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-WDB006
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DOORB222CWT
Ѕвонче, WiFi, 300 m, 80 dB, 36 Мелодии, Бело
18,57
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-WDB006/2R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DOORB222CWT2
Ѕвонче, WiFi, 300 m, 36 Мелодии, Бело, 2xРесивери
25,42
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-WDB003/B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DOORB223CBK
Ѕвонче, WiFi, 300 m, 80 dB, 36 Мелодии, Црно
15,27
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-WDB003
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DOORB223CWT
Ѕвонче, WiFi, 300 m, 80 dB, 36 Мелодии, Бело
16,35
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-WDB004
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DOORBK240CWT
Ѕвонче, WiFi, 150 m, 80 dB, 36 Мелодии, Бело
22,7
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-WDB007/W
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DOORB230CWT
Ѕвонче, WiFi, 300 m, 80 dB, 36 Мелодии, Бело
16,94
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-WDB002
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DOORB220CWT
Ѕвонче, WiFi, 300 m, 36 Мелодии, LED Индикација
15,5
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-WDB002/2R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DOORB220CWT2
Ѕвонче, WiFi, 300 m, 36 Мелодии, LED Индикација, 2xРесивери
23,73
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.