Метеоролошки Станици

Производи на страна:
Страна 1 од 1
KN-WS205
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WEST201GY
Станица, Метеоролошка, Aларм, Xигрометар, Cензор за Oтворено
16,09
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-WS02
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WEST402WT
Станица, Метеоролошка, Xигрометар, Аларм, Датум / Време, Единица на отворено, -30 °C - 60 °C
26,82
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-WS04
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WEST404BK
Станица, Метеоролошка, Xигрометар, Аларм, Датум / Време, Единица на отворено, -30 °C - 60 °C
25,42
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-WS01
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WEST401WT
Станица, Метеоролошка, Xигрометар, Аларм, Датум / Време, Единица на отворено, -30 - 70 °C
26,82
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-WS03
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WEST403BK

Станица, Метеоролошка, Аларм, Датум / Време, Единица на отворено, -30 °C - 60 °C

32,32
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BAL-THERM11
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 595396
Термометар, -20 °C - +50 °C, Ретро
2,54
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
paket_popust_mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.