Терминали

Производи на страна:
Страна 1 од 2
EL-CONN040
Брзо инфо
(0)

Редни Клеми, 2.5 mm², x 12 , Бела, 80 °C

1,03
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
EL-CONN043
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: EL-CONN043
Редни Клеми, 6 mm², x12, Транспарентна, 110 °C
0,77
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
EL-CONN045
Брзо инфо
(0)
Редни Клеми, 16 mm², x12, Транспарентна, 110 °C
1,86
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
EL-CONN044
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: EL-CONN044S
Редни Клеми, 6 mm²,x12, Бела
0,77
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
EL-CONN041
Брзо инфо
(0)
Редни Клеми, 4 mm², x12, Транспарентна, 125 °C
0,72
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
EL-CONN050
Брзо инфо
(0)
Редни Клеми, 10 mm², x12, Транспарентна, 110 °C
0,94
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
EL-CONN041W/3
Брзо инфо
(0)
Редни Клеми, 4 mm², x12, Пар, Транспарентна, 110 °C
3,65
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
EL-CONN040W/1
Брзо инфо
(0)
Редни Клеми, 2.5 mm², x12, Транспарентна, 125 °C
1,86
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
EL-CONN045W/1
Брзо инфо
(0)
Редни Клеми, 16 mm², x12, Транспарентна, 110 °C
2,46
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
EL-CONN041W/1
Брзо инфо
(0)
Редни Клеми, 4 mm², x12, Бела, 125 °C
1,31
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
EL-CONN040W/2
Брзо инфо
(0)
Редни Клеми, 2.5 mm², x12, Транспарентна, 100 °C
1,72
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
EL-CONN043W/1
Брзо инфо
(0)
Редни Клеми, 6 mm², x12, Бела, 110 °C
1,52
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
EL-CONN043W/3
Брзо инфо
(0)
Редни Клеми, 6 mm², x12, Бела, 125 °C
2,03
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
EL-CONN050W/1
Брзо инфо
(0)
Редни Клеми, 10 mm², x12, Транспарентна, 110 °C
0,54
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
EL-CONN043W/2
Брзо инфо
(0)
Редни Клеми, 6 mm², x12, Бела, 80 °C
0,27
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.