Терминали

Производи на страна:
Страна 2 од 2
EL-CONN050W/1
Брзо инфо
(0)
Редни Клеми, 10 mm², x12, Транспарентна, 110 °C
0,54
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
EL-CONN045W/1
Брзо инфо
(0)
Редни Клеми, 16 mm², x12, Транспарентна, 110 °C
2,46
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
W-222-415
Брзо инфо
(0)
Терминал Блок, x5, Wago, 2.5 mm², 85 °C
0,48
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
W-222-413
Брзо инфо
(0)
Терминал Блок, x3, Wago, 2.5 mm², 85 °C
0,33
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.