Држач за Елементи

EAO 45-2300.1
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Eao
Држач за 3 Елементи, Пластичен
3,37
(вклучено ДДВ): 0
Б.Исп.одЛагер
w

Пластичен држач за 3 елементи за EAO-45 серија.

 

Карактеристики:

  • Серија: еао 45
  • Материјал: Пластика
  • Димензии: (30х40х24.1)mm
  • Висина: 40mm
Висина 28 mm
Ширина 40 mm
Боја
 црна
Тежина 28 g
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.