Копче за Прекинувач

EAO 45-2131/W
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Eao
Копче за Прекинувач, Пластичен, 22.5 mm, Бел
7,22
(вклучено ДДВ): 0
Б.Исп.одЛагер
w

Копче за прекинувач - актуатор, Бело, 22.5mm.

 

Карактеристики:

 • Серија: eao45
 • Тип: Копче за прекинувач (push button)
 • Тип на префрлување: Моментална функција
 • Боја: бела
 • Монтирање на панел: ø 22.5mm
 • Степен на заштита: IP66(преден панел), IP67(преден панел), IP69K(предна страна)
 • Материјал на куќиште: Пластика
 • Преден прстен: Метал
 • Форма: Тркалезна
 • Профил на леќа: рамна, во ниво со предниот прстен
 • Тежина: 21.0g
 • Димензии: (90 x 32 x 32)mm
Димензија на отворот за монтажа 22,5 mm
Должина на продолжена рачка 11 mm
Висина 35,3 mm
Ширина 29,45 mm
Боја
 бела
IP Заштита
IP67
Тежина 21 g
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.