Тастери

Производи на страна:
Страна 2 од 7
TACTSW-060
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTS-66R-V
Прекинувач, Микро, 6.2 x 6.2 mm, 13 mm, DIP, 4P, ON-OFF, 1NO
0,21
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TACTSW-015
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TA-610R-V-T/R
Прекинувач, Микро, 6.5 x 4.5 mm, 5 mm, DIP, 4P, ON-OFF, 1NO
0,34
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TACTSW TC-12XC
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1041-2-7-KKAX-160-10
Прекинувач, Микро, 12 x 12 mm, 7.8 mm, DIP, 4P, ON-OFF, 1NO
0,21
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TACTSW-090.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1041-01-111KKA25010
Прекинувач, Микро, 6.5 x 4.5 mm, 12.5 mm, DIP, 4P, ON-OFF, 1NO
0,18
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TACTSW-PTA185A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PTA-185AP1JB
Прекинувач, Микро, 5 x 2.9 mm, 1.5 mm, SMD, 2P, ON-OFF, 1NO
0,28
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TACTSW-PTA184J
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PTA-184J
Прекинувач, Микро, 3.3 x 3.3 mm, 1.5 mm, SMD, 4P, ON-OFF, 1NO
0,18
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TACTSW-PTA1188J
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PTA-1188J
Прекинувач, Микро, 7 x 3.5 mm, 90°, SMD, 2P, ON-OFF, 1NO
0,28
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TACTSW-TS3402
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: L-KLS7-TS3402-2.5-160-T
Прекинувач, Микро, 4.2 x 3.3 mm, 0.8 mm, SMD, 4P, ON-Off, 1NO
0,28
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TACTSW-TS3611
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: L-KLS7-TS3611-2.5-180-T
Прекинувач, Микро, 6.1 x 3.6 mm, 0.25 mm, SMD, 2P, ON-OFF, 1NO
0,21
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TACTSW-900
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1041-2-15-KKA-X-250-10
Прекинувач, Микро, 12 x 12 mm, 10 mm, DIP, 4P, ON-OFF, 1NO
0,28
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TACTSW-901
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FBTC-1212-4.3-160
Прекинувач, Микро, 12 x 12 mm, 4.3 mm, DIP, 4P, ON-OFF, 1NO
0,28
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TACTSW-902
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1041-2-2-KKAX-160-10-X
Прекинувач, Микро, 12 x 12 mm, 5 mm, DIP, 4P, ON-OFF, 1NO
0,22
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TACTSW-902/SMD
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1042-2-2-KKAX-160-10
Прекинувач, Микро, 12 x 12 mm, 5 mm, SMD, 4P, ON-OFF, 1NO
0,25
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TACTSW-903/SMD
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TJ-416-V-T/R
Прекинувач, Микро, 4.4 x 4.4 mm, 0.56 mm, SMD, 4P, ON-OFF, 1NO
0,28
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RND 210-00187
Брзо инфо
(0)
Прекинувач, Микро, 6 x 6 mm, 0.5 mm, DIP, 4P, ON-OFF, 1NO
0,28
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.