Solid state

Производи на страна:
Страна 1 од 1
ZG3NA-25
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZG3NA-25AMP
Реле, Солид Стејт, 25A/280 V, 3-32VDC, NO
17,19
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ZG3NA-40
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZG3NA-40AMP
Реле, Солид Стејт, 40A/380 V, 3-32VDC, NO
20,04
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CPC1017N-TR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CPC1017N-TR ROHS
Реле, Солид Стејт, 0.1A/60 V, Mosfet, SMD, 4P
1,99
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RELS-33225
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ESR-6002402500Z
Реле, Солид Стејт, 25A/280 V, 3-32 V, 3 Phase, NO
44,7
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RELS-13215
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ESR-5102401000Z
Реле, Солид Стејт, 10A/240 V, 3-32V, NO
15,27
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SKD10306
Брзо инфо
(0)

Реле, Солид Стејт, 3A/60 V, 3-30VDC, 1CO

20,5
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DC60MP
Брзо инфо
(0)
Реле, Солид Стејт, 3A, 3-32 V, NO
26,89
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CPC1965G
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CPC1965G

Реле, Солид Стејт, 1A, 0-600V, DIP16, 4P

6,11
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.