Reed

Производи на страна:
Страна 1 од 1
REL-112012
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: EDR-0011A1200Z
Рид Реле, SPST, 12 VDC, 1 A, PCB
0,5
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-1120052
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: EDR-201A1200Z
Рид Реле, SPST, 12 VDC, 0.5 A, PCB
0,39
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-105011
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: EDR-501A0500Z
Рид Реле, SPST, 5 VDC, 1 A, PCB
0,52
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-105013
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: EDR-0011A0500Z
Рид Реле, SPST, 5 VDC, 1 A, PCB
1,05
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-112013
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: EDR-0021A1200Z
Рид Реле, SPST, 12 VDC, 1 A, PCB
0,41
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-112011
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: EDR-501A12000Z
Рид Реле, SPST, 12 VDC, 1 A, PCB
0,62
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-105015
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: EDR-601A05000Z
Рид Реле, SPST, 5 VDC, 1 A, PCB
0,54
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-1050051
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: EDR-201A0500Z
Рид Реле, SPST, 5 VDC, 0.5 A, PCB
1,12
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-105012
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: EDR-701A05000Z
Рид Реле, SPST, 5 VDC, 1 A, PCB
1,79
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-105014
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: EDR-0021A0500Z
Рид Реле, SPST, 5 VDC, 1 A, PCB
1,36
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-REED2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ELS4021015100Z
Рид Сензор, NO, 100 VDC, 0.5A
1,72
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-REED3
Брзо инфо
(0)
Рид Сензор, NO, 200 VDC, 0.5A
2,13
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-REED4
Брзо инфо
(0)
Рид Сензор, NO, 200 VDC, 1A
1,17
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.