220V-AC

Производи на страна:
Страна 1 од 2
REL-HJ2-LAC240V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HJ2-AC240V ROHS

Реле, DPDT, 240 VAC, 7 A

11,9
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
REL-HC4-240VAC
Брзо инфо
(0)
Реле, 4PDT, 240 VAC, 5 A, Подножје
9,49
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
REL-424001
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MY4-240VAC-DRAGON
Реле, 4PDT, 230 VAC, 3 A, Подножје
6,86
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-124001
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JQX-60F-1Z-AC220V
Реле, SPDT, 24 VDC, 60 A, Шраф
4,12
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-424005
Брзо инфо
(0)
Реле, 4PDT, 230 VAC, 5 A, Подножје
7,5
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-424007
Брзо инфо
(0)
Реле, 4PDT, 230 VAC, 7 A, Подножје
7,22
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
REL-223008
Брзо инфо
(0)

Реле, DPDT, 230 VAC, 8A, PCB

9,42
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-124016
Брзо инфо
(0)

Реле, SPDT, 230 VAC, 16A, PCB

7,64
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
REL-124040
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JQX-50F-1Z-AC220V

Реле, SPDT, 220 VAC, 40 A, Шраф

9,15
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-124060
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JQX-60F-1Z-220VAC

Реле, SPDT, 220 VAC, 60 A, Шраф

13,73
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
REL-124010/L
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AHN111Y2

Реле, SPDT, 240 VAC, 10 A, LED

12,21
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-224010
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 70.3-3-220VAC

Реле, TPDT, 220 VAC, 10 A

5,36
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-224005
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AHN211Y2

Реле, DPDT, 240 VAC, 5 A, LED

6,81
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
REL-324040
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JQX-38F-3H-AC240V

Реле, TPST, 240 VAC, 40 A

11,48
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
REL-124010
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AHN110Y2

Реле, SPDT, 240 VAC, 10 A

6,11
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.