48V-DC

Производи на страна:
Страна 1 од 1
REL-14802.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JW1FSN-DC48V ROHS
Реле, SPDT, 48 VDC, 10 A, PCB
1,67
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-24801.
Брзо инфо
(0)
Реле, DPDT, 48 VDC, 0.3 A, PCB
2,6
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-HC4-DC48V
Брзо инфо
(0)
Реле, 4PDT, 48 VAC, 5 A, Подножје
8,39
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
REL-DS2-48V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JRC-19F-48VDC-DRAGON
Реле, DPDT, 48 VDC, 0.5 A, PCB
0,39
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-JW2SN-48VDC
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JW2SN-DC48V ROHS
Реле, DPDT, 48 VDC, 5 A, PCB
2,27
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-24808
Брзо инфо
(0)
Реле, DPDT, 48 VAC, 8 A, PCB
4,47
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.