24V

Производи на страна:
Страна 1 од 2
REL-12402
Брзо инфо
(0)
Реле, SPDT, 24 VDC, 2 A, PCB
1,17
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-503991.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JW2SN-DC24V ROHS
Реле, DPDT, 24 VDC, 5 A, PCB
3,37
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-HJ2-AC24V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HJ2-AC24V
Реле, DPDT, 24 VAC, 7 A, Подножје
5,14
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-22401.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS2Y-S-DC24V
Реле, DPDT, 24 VDC, 1 A, PCB
1,86
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-JS1-24V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JS1-24V-F
Реле, SPDT, 24 VDC, 10 A, PCB
1,93
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-JQ1AP-24V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JQ1AP-24V-F ROHS
Реле, SPST, 24 VDC, 10 A, PCB
1,11
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-HC4-24VDC
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MY4-24VDC-DRAGON-
Реле, DPDT, 24 VDC, 8 A, PCB
7,63
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-JVN1AF-24VDC
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JVN1AF-DC24V

Реле, SPST, 24 VDC, 16 A, PCB

1,72
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-42401
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MY4-24VAC-DRAGON
Реле, 4PDT, 24 VAC, 3 A, Подножје
4,68
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-22403
Брзо инфо
(0)
Реле, DPDT, 24 VDC, 10 A, Подножје
8,12
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-22405
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MI-SH-224D
Реле, DPDT, 24 VDC, 5 A, PCB
3,44
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-12420
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GU-SH-124D
Реле, SPDT, 24 VDC, 20 A, PCB
2,79
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-12410
Брзо инфо
(0)
Реле, SPDT, 24 VDC, 16 A, PCB
2,54
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
REL-12430/1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JTN1S-PA-F-DC24V
Реле, SPDT, 24 VDC, 30 A, PCB
3,51
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-424071
Брзо инфо
(0)
Реле, 4PDT, 24 VDC, 7 A, Подножје
7,64
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.