12V-DC

Производи на страна:
Страна 1 од 3
REL-11203
Брзо инфо
(0)
Реле, SPDT, 12 VDC, 10A, PCB
1,36
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-11202
Брзо инфо
(0)
Реле, SPST, 12 VDC, 2A, PCB
1,36
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-21201.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS2Y-S-DC12V
Реле, DPDT, 12 VDC, 0.3A, PCB
1,99
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-11205.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JM1AN-P-DC12V ROHS
Реле, SPDT, 12 VDC, 20A, PCB
1,99
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-JJM1-12V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JJM1-12V ROHS
Реле, SPDT, 12 VDC, 20A, PCB
1,86
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TX2-12V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TX2-12V
Реле, DPDT, 12 VDC, 2A, PCB
1,72
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-HC4-12VDC
Брзо инфо
(0)
Реле, 4CO, 12 VDC, 3A
6,86
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-21203
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ALZ11B12 ROHS
Реле, SPST, 12 VDC, 16A, PCB
2,54
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-41201
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MY4-12VDC-DRAGON
Реле, 4CO, 12 VDC, 3A
3,37
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-503983
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JW2SN-DC12V
Реле, DPDT, 12 VDC, 5A, PCB
2,27
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-11230
Брзо инфо
(0)
Реле, SPDT, 12 VDC, 30A, Car, PCB
4,06
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-11240
Брзо инфо
(0)
Реле, SPDT, 12 VDC, 20A, Car, PCB
6,12
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-11205/1
Брзо инфо
(0)
Реле, SPST, 12 VDC, 5A, PCB
2,68
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-21205
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MI-SH-212D
Реле, DPDT, 12 VDC, 5A, PCB
2,94
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-11220
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GU-SH-112D
Реле, SPDT, 12 VDC, 20A, PCB
2,54
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.