5V-DC

Производи на страна:
Страна 1 од 2
EATON DILM17-10
Брзо инфо
(0)
Електричен Контактор, x3p, 24 VDC, 18A
114,41
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
REL-20501.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS2Y-S-DC5V ROHS
Реле, DPDT, 5 VDC, 0.3A
1,86
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-503975.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JW2SN-DC5V ROHS
Реле, DPDT, 5 VDC, 5A, PCB
2,54
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-JS1-5V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JS1-5V-F ROHS
Реле, SPDT, 5 VDC, 10A, PCB
1,79
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-20502
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TQ2-SL-5V ROHS
Реле, DPDT, 5 VDC, 0.5A, PCB
3,44
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-20504
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TQ2-5V
Реле, DPDT, 5 VDC, 0.5A, PCB
2,69
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-105051
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RB-05SH-1C-N-F
Реле, SPDT, 5 VDC, 5A, PCB
1,1
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
REL-205022
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSY2Y-S-205L ROHS
Реле, DPDT, 5 VDC, 0.3A, PCB
1,31
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-20505
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MI-SH-205D
Реле, DPDT, 5 VDC, 5A, PCB
3,44
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
REL-10520
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GU-SH-105D
Реле, SPDT, 5 VDC, 20A, PCB
3,09
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
REL-10510
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIH-SH-105D
Реле, SPDT, 5 VDC, 16A, PCB
2,68
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
REL-10505
Брзо инфо
(0)
Реле, SPDT, 5 VDC, 5A, PCB
1,36
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-20302
Брзо инфо
(0)
Реле, DPDT, 3 VDC, 2A, PCB
2,41
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-205023
Брзо инфо
(0)
Реле, DPDT, 5 VDC, 2A, PCB
1,36
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-10502
Брзо инфо
(0)
Реле, SPDT, 5 VDC, 2A, PCB
1,23
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.