Фото

Производи на страна:
Страна 1 од 2
TSOP1756-TFK
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвен Приемник, Далечинска Контрола, 56 kHz, Страничен, Класична Монтажа
2,29
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TSOP34838-VIS
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TSOP34838
Инфрацрвен Приемник, Далечинска Контрола, 38 kHz, Страничен, Класична Монтажа
1,47
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TSOP34836.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TSOP34836-VIS
Инфрацрвен Приемник, Далечинска Контрола, 36 kHz, Страничен, Класична Монтажа
1,53
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TSOP1730TB1
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвен Приемник, Далечинска Контрола, 30 kHz, Страничен, Класична Монтажа
3,59
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TSOP31238-VIS
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвен Приемник, Далечинска Контрола, 38 kHz, Страничен, Класична Монтажа
1,47
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TSOP31236-VIS
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвен Приемник, Далечинска Контрола, 36 kHz, Страничен, Класична Монтажа
1,47
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TSOP31230-VIS
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TSOP31230-VIS
Инфрацрвен Приемник, Далечинска Контрола, 30 kHz, Страничен, Класична Монтажа
2,3
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CNY70
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CNY70
Рефлективен Фото Сензор, Фототранзистор, Класична Монтажа, 5 mm, 50 mA, 5 Vr, 1.25 Vf
1,58
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TCND5000
Брзо инфо
(0)
Рефлективен Фото Сензор, PIN Фотодиода, SMD, 25 mm, 100 mA, 5 Vr, 1.2 Vf
5,98
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
EE-SF5
Брзо инфо
(0)

Рефлективен Фото Сензор, Фототранзистор, Монтажа на Панел, 5 mm, 50 mA, 4 Vr

10
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
EE-SF5-B
Брзо инфо
(0)

Рефлективен Фото Сензор, Фототранзистор, Монтажа на  Печатена Плочка, 5 mm, 50 mA, 4 Vr

10,48
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SFH203PFA
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SFH203PFA
Фото Диода, 75° Полуагол на Осетливост , 1nA, 900nm, T-1 3/4 (5mm), 2 Пинови
1,03
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
A9060-12
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: A906012

Фото Отпорник, 150 V, 600 nm, 90 mW, 5 mm, 5 KΩ

1,12
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PHOTO 161
Брзо инфо
(0)

Фото Отпорник, 5 V, Adafruit

1,72
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SFH309
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SFH309-2
Фото Транзистор, 860 nm, 24 °, 165 mW, 2 Пинови, Радијален
0,52
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.