Тиристорски модули

Производи на страна:
Страна 1 од 2
MCD 162-14 IO1
Брзо инфо
(0)
Модул Тиристор, 1400V, 181A
48,05
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MDC 40-12 IO8
Брзо инфо
(0)
Модул Тиристор, 1200V, 43A
13,07
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MCD 56-12 IO1B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MCD56-12IO1B ROHS
Модул Тиристор, 1200V, 60A
20,96
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MCD 95-12 IO1B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MCD95-12IO1B ROHS
Модул Тиристор, 1200V, 116A
33,69
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MCC 95-12 IO1B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MCC95-12IO1B ROHS
Модул Тиристор, 1200V, 116A
24,44
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MCD 72-12 IO1B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MCD72-12IO1B
Модул Тиристор, 1200V, 85A
38,47
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MDC 55-12 IO8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MDC55-12IO8
Модул Тиристор, 1200V, 55A
16,96
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MCD 162-12 IO1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MCD162-12IO1
Модул Тиристор, 1200V, 181A
62,84
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MCD 44-16 IO8
Брзо инфо
(0)
Модул Тиристор, 1600V, 49A
26,58
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MCC 72-12 IO1B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MCC72-12IO1B ROHS
Модул Тиристор, 1200V, 85A
26
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
INRP181-12
Брзо инфо
(0)
Модул Тиристор, 1200V, 180A
57,2
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MCO 150-16 io1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MCO150-16I01 ROHS
Модул Тиристор, 1600V, 149A
28,22
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MCO 50-12 io1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MCO50-12IO1 ROHS
Модул Тиристор, 1200V, 54A
11,59
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
INRR130-12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: INRR130-12
Модул Тиристор, 1200V, 130A
34,71
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MCC 255-16 io1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MCC255-16IO1 ROHS
Модул Тиристор, 1600V, 250A
90,47
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.