Триаци,тиристори,диаци

Производи на страна:
Страна 5 од 8
CS 35-12 io4
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CS35-12IO4 ROHS
Тиристор, 1200V, 69A, TO-65
25,79
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CS 45-16 io1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CS45-16IO1 ROHS
Тиристор, 1600V, 48A, TO-247
7,27
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
N0734YS160
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: N0734YS160-U9900
Тиристор, 1600V, 734A, TO-200AC
160,46
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
N1114LS160
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: N1114LS160-U9900
Тиристор, 1600V, 1114A, TO-220AC
120,36
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CLA50E1200HB
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CLA50E1200HB ROHS
Тиристор, 1200V, 50A, TO-247
7,32
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CLA50E1200TC
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CLA50E1200TC ROHS
Тиристор, 1200V, 50A, TO-268AA
7,32
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CLA80E1200HF
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CLA80E1200HF
Тиристор, 1200V, 80A, TO-247
9,16
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CMA80PD1600NA
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CMA80PD1600NA ROHS
Тиристор, 1600V, 80A, SOT-227
34,04
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TIC106D
Брзо инфо
(0)
Тиристор, 400V, 5A, TO-220
0,69
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
X0403MF
Брзо инфо
(0)
Тиристор, 600V, 2.5A, TO-202
0,85
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
N1075LN180-U9900
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: N1075LN180-U9900

Тиристор, 1800V, 1240A, Disc.

80,47
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2N6508
Брзо инфо
(0)
Тиристор, 600V, 16A, TO-220
2,41
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TYN412
Брзо инфо
(0)

Тиристор, 400V, 8A, TO-220

1,52
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BT136/600-PHI
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BT136/600E
Триак, 600V, 4A, TO-220AB
0,48
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BT137/600-PHI
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BT137/600-PHI
Триак, 600V, 8A, TO-220AB
0,45
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.