Триаци,тиристори,диаци

Производи на страна:
Страна 4 од 8
TIC126M.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TIC126M
Тиристор, 600V, 12A, TO-220
0,83
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BT152/800R-PHI
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BT152/800R
Тиристор, 800V, 20A, TO-220
1,52
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TIC106N.
Брзо инфо
(0)
Тиристор, 800V, 5A, TO-220
0,76
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
15/85R
Брзо инфо
(0)
Тиристор, 400V, 4A, TO-135
12,71
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TD3F700R
Брзо инфо
(0)
Тиристор, 700V, 3.1A, TO-66
8,51
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CS 30-12 IO1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CS30-12IO1 ROHS
Тиристор, 1200V, 31A, TO-247
6,09
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CS 19-12 HO1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CS19-12HO1 ROHS
Тиристор, 1200V, 19A, TO-220
3,69
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
C106M-MOT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: C106M1
Тиристор, 600V, 4A, TO-126
0,67
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SG264A-SNY
Брзо инфо
(0)
Тиристор, 400V, 4A, TO-139
22,6
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CS 30-14 IO1
Брзо инфо
(0)
Тиристор, 1400V, 31A, TO-247
8,22
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ST230S12PO
Брзо инфо
(0)
Тиристор, 1200V, 230A, TO-93
78,23
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SF0R5J43-TOS
Брзо инфо
(0)
Тиристор, 600V, 0.8A, TO-92
1,01
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
N195CH12
Брзо инфо
(0)
Тиристор, 1200V, 390A, TO-200AC
83,26
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TYN1012
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TYN1012RG ROHS
Тиристор, 1000V, 12A, TO-220
2,06
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CS 35-12 io4
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CS35-12IO4 ROHS
Тиристор, 1200V, 69A, TO-65
25,79
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.