Триаци,тиристори,диаци

Производи на страна:
Страна 3 од 8
MCC 162-16 IO1
Брзо инфо
(0)
Модул Тиристор, 1600V, 181A
61,13
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SKKT92/18E
Брзо инфо
(0)
Модул Тиристор, 1800V, 150A
73,73
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MCC 312-16 IO1
Брзо инфо
(0)
Модул Тиристор, 1600V, 320A
122,31
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MCC72-16IO1
Брзо инфо
(0)
Модул Тиристор, 1600V, 85A
32,32
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SKKT162/16E
Брзо инфо
(0)
Модул Тиристор, 1600V, 250A
81,35
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BT151/800R-PHI
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BT151/800R
Тиристор, 800V, 12A, TO-220
0,83
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BR203
Брзо инфо
(0)
Тиристор, 30V, 0.8A, TO-39+R1R1240:R1282
3,64
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BT169D-PHI
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BT169G
Тиристор, 400V, 0.8A, TO-92
0,28
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
17089R
Брзо инфо
(0)
Тиристор, 30V, 0.8A, TO-44
8,58
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
17088H
Брзо инфо
(0)
Тиристор, 720V, 3A, TO-220
7,16
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BSTC1233
Брзо инфо
(0)
Тиристор, 500V, 2.5A, TO-220
7,82
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
C106D-MOT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: C106D
Тиристор, 400V, 4A, TO-126
0,73
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TIC116M.
Брзо инфо
(0)
Тиристор, 600V, 8A, TO-220
1,22
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BT152/600R-PHI
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BT152/600R
Тиристор, 600V, 20A, TO-220
1,43
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2N6509-MOT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2N6509G
Тиристор, 800V, 25A, TO-220
1,36
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.