Триаци,тиристори,диаци

Производи на страна:
Страна 2 од 8
MCC 72-12 IO1B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MCC72-12IO1B ROHS
Модул Тиристор, 1200V, 85A
26
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
INRP181-12
Брзо инфо
(0)
Модул Тиристор, 1200V, 180A
57,2
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MCO 150-16 io1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MCO150-16I01 ROHS
Модул Тиристор, 1600V, 149A
28,22
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MCO 50-12 io1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MCO50-12IO1 ROHS
Модул Тиристор, 1200V, 54A
11,59
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
INRR130-12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: INRR130-12
Модул Тиристор, 1200V, 130A
34,71
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MCC 255-16 io1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MCC255-16IO1 ROHS
Модул Тиристор, 1600V, 250A
90,47
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MCD 26-08 io8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MCD26-08IO8 ROHS*
Модул Тиристор, 800V, 27A
14,98
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MCD 26-12 IO1B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MCD26-12IO1B
Модул Тиристор, 1200V, 27A
15,82
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MCC552-16io2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MCC552-16IO2
Модул Тиристор, 1600V, 250A
228,81
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
N2500VC160-U9900
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: N2500VC160-U9900
Модул Тиристор, 1600V, 2500A
334,75
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
N0910LC240-U9900
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: N0910LC240-U9900
Модул Тиристор, 2400V, 910A
254,24
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
N0910LC180-U9900
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: N0910LC180-U9900
Модул Тиристор, 1800V, 910A
169,49
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
N2500VC120-U9900
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: N2500VC120-U9900
Модул Тиристор, 1200V, 2500A
292,37
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MCC95-16IO1B
Брзо инфо
(0)
Модул Тиристор, 1600V, 116A
55,91
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SKKT106/18E
Брзо инфо
(0)
Модул Тиристор, 1800V, 106A
76,27
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.