Триаци,тиристори,диаци

Производи на страна:
Страна 8 од 8
BTA08/600C-ST
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BTA08-600C
Триак, 600V, 8A, TO-220AB
0,75
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BTA24/800CWRG
Брзо инфо
(0)
Триак, 800V, 25A, TO-220AB
3,71
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BTA24/800BWRG
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BTA24/800BWRG
Триак, 800V, 25A, TO-220AB
2,74
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BTA24/600BWRG
Брзо инфо
(0)
Триак, 600V, 25A, TO-220AB
3,09
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Z0405
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: Z0405MF1AA2
Триак, 600V, 4A, TO-202-3
0,48
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Z0103NN0
Брзо инфо
(0)
Триак, 800V, 1A, SOT-223
0,8
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BTA416Y/800C
Брзо инфо
(0)
Триак, 900V, 16A, TO-220AB
1,65
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BTA204S-600B
Брзо инфо
(0)

Триак, 600V, 4A, SOT-223

0,69
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BTA204S-800C
Брзо инфо
(0)

Триак, 800V, 4A, SOT-223

0,76
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BTA316/600ET
Брзо инфо
(0)

Триак, 600V, 16A, TO-220AB

1,69
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BT131/600
Брзо инфо
(0)

Триак, 600V, 1A, TO-92

0,42
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ACS108-8TN
Брзо инфо
(0)

Триак, 800V, 0,8A, SOT-223

0,59
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
T405-600T
Брзо инфо
(0)

Триак, 600V, 4A, TO-220AB

1,27
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.