Силициумски

Производи на страна:
Страна 1 од 62
2N1711.
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, 75 V / 50 V, 0.5 A, 3 W, 70 MHz, TO - 39
1,31
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2N1893.
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, 120 V / 80 V, 0.5 A, 3 W, 50 MHz, TO - 39
0,62
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2N2219A.
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, 75 V / 40 V, 0.6 A, 3 W, 300 MHz, TO - 39
1,86
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2N2222A.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2N2222A DIV
Tранзистор, NPN, 75 V / 40 V, 0.8 A, 0.5 W, 300 MHz, TO - 18
1,17
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2N3055-ST
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2N3055-STM
Tранзистор, NPN, 100 V / 60 V, 15 A, 115 W, 2.5 MHz, TO - 3
2,68
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2N3773.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2N3773
Tранзистор, NPN, 160 V / 140 V, 16 A, 150 W, 800 KHz, TO - 3
4,75
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2N3773,
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2N3773
Tранзистор, NPN, 160 V / 140 V, 16 A, 150 W, 800 KHz, TO - 3
0,83
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2N3866.
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, 60 V / 30 V, 0.4 A, 1 W, 175 MHz, TO - 39
3,57
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2N3904.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2N3904BU
Tранзистор, NPN, 60 V / 40 V, 0.2 A, 0.5 W, 300 MHz, TO - 92
0,14
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2N918.
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, 30 V / 15 V, 0.05 A, 0.2 W, 550 MHz, TO - 72
0,78
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BD232
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, 500 V / 300 V, 0.5 A, 20 W, 20 MHz, TO - 126
0,65
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SC1162.
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, 35 V / 35 V, 2.5 A, 10 W, 180 MHz, TO - 126
0,71
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SC1959.
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, 35 V / 30 V, 0.5 A, 0.5 W, 300 MHz, TO - 92
0,16
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SC2068-TOS
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, 300 V / 300 V, 0.05 A, 1.5 W, 95 MHz, TO - 202
1,47
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SC2073.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2SC2073
Tранзистор, NPN, 150 V / 150 V, 1.5 A, 25 W, 4 MHz, TO - 220
0,52
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.