Силициумски

Производи на страна:
Страна 2 од 61
2SC2271-SAN
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, 300 V / 300 V, 0.1 A, 0.9 W, 50 MHz, TO - 92L
0,47
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SC2315-SKN
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, 80 V / 60 V, 6 A, 50 W, 30 MHz, TO - 220
2,79
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SC2335.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2SC2335
Tранзистор, NPN, 500 V / 400 V, 7 A, 40 W, 1 us, TO - 220
1,43
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SC2482.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2SC2482
Tранзистор, NPN, 300 V / 300 V, 0.1 A, 0.9 W, 50 MHz, TO - 92L
0,3
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SC2512-HIT
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, 30 V / 20 V, 0.05, 0.3 W, 900 MHz, TO - 92
0,43
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SC2655-TOS
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2SC2655
Tранзистор, NPN, 50 V / 50 V, 2 A, 0.9 W, 100 MHz, TO - 92L
0,52
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SC3039.
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, 500 V / 300 V, 7 A, 50 W, 25 MHz, 0.4 us, TO - 220
2,08
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SC3148-TOS
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, 900 V / 800 V, 3 A, 40 W, 1 us, TO - 220
3,17
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SC3169-MAT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2SC3169
Tранзистор, NPN, 500 V / 400 V, 2 A, 25 W, 8 MHz, 1 us, TO - 220F
2,89
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SC3264-SKN
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2SC3264
Tранзистор, NPN, 230 V / 230 V, 17 A, 200 W, 60 MHz, MT - 200
5,73
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SC3309-TOS
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, 500 V / 400 V, 2 A, 20 W, 1 us, TO - 220F
0,58
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SC3795A-MAT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2SC3795
Tранзистор, NPN, 900 V / 500 V, 5 A, 40 W, 8 MHz, 1.2 us, TO - 220F
2,02
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SC3858-SKN
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2SC3858
Tранзистор, NPN, 200 V / 200 V, 17 A, 200 W, 20 MHz, MT - 200
2,68
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SC3893A-TOS
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, Диода, 1400 V / 600 V, 8 A, 50 W, 3 MHz, 0.2 us, TO - 247F
3,93
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SC4747-HIT
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, 1500 V / 800 V, 10 A, 50 W, 0.3 us, TO - 247F
8,12
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.