Транзистори

Производи на страна:
Страна 1 од 67
2DI200D-050
Брзо инфо
(0)
Транзисторски Mодул, 200 A, 600 V, NPN, Дарлингтон, Шасија
71,23
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
EVG31-050
Брзо инфо
(0)
Транзисторски Mодул, 30 A, 600 V, NPN, Дарлингтон, Шасија
100,99
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
EVK31-050
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: EVK31-050
Транзисторски Mодул, 50 A, 600 V, NPN, Дарлингтон, Шасија
109,22
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MG15G4GL1
Брзо инфо
(0)
Транзисторски Mодул, 15 A, 450 V, NPN, Дарлингтон, Шасија
113,25
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2DI100Z-100
Брзо инфо
(0)
Транзисторски Mодул, 100 A, 1000 V, NPN, Дарлингтон, Шасија
175,11
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
QM50DY-2H
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: QM50DY-2H
Транзисторски Mодул, 50 A, 1000 V, NPN, Дарлингтон, Шасија
137,48
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2N1711.
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, 75 V / 50 V, 0.5 A, 3 W, 70 MHz, TO - 39
1,31
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2N1893.
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, 120 V / 80 V, 0.5 A, 3 W, 50 MHz, TO - 39
0,62
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2N2219A.
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, 75 V / 40 V, 0.6 A, 3 W, 300 MHz, TO - 39
1,86
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2N2222A.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2N2222A TO18
Tранзистор, NPN, 75 V / 40 V, 0.8 A, 0.5 W, 300 MHz, TO - 18
1,17
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2N3055-ST
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2N3055 ROHS
Tранзистор, NPN, 100 V / 60 V, 15 A, 115 W, 2.5 MHz, TO - 3
2,68
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2N3773.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2N3773-MBR
Tранзистор, NPN, 160 V / 140 V, 16 A, 150 W, 800 KHz, TO - 3
4,75
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2N3773,
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2N3773
Tранзистор, NPN, 160 V / 140 V, 16 A, 150 W, 800 KHz, TO - 3
0,83
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2N3866.
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, 60 V / 30 V, 0.4 A, 1 W, 175 MHz, TO - 39
3,57
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2N3904.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2N3904
Tранзистор, NPN, 60 V / 40 V, 0.2 A, 0.5 W, 300 MHz, TO - 92
0,14
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.