Линеарни кола

Производи на страна:
Страна 1 од 46
MAX3055ASD
Брзо инфо
(0)

CAN Tрансивер, 1, 1, 4.75 V, 5.25 V, NSOIC-14

5,1
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ICL7660SCPA.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ICL7660CPAZ
Напонски Конвертор, 5 V, -5 V/5 V, DIP-8
2,24
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MC33063AD
Брзо инфо
(0)
Напонски Конвертор, 3 V до 40 V, 1.5 V, SMD-8
2,94
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MC33063AP
Брзо инфо
(0)
Напонски Конвертор, 3 V до 40 V, 1.5 V, DIP-8
2,24
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TPS62200DBVT
Брзо инфо
(0)
Напонски Конвертор, 2.5 V до 6 V, 0.7 V до 6 V, 0.3 A
2,39
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
R-7812-0.5
Брзо инфо
(0)
Напонски Конвертор, 15 V до 32 V, 12 V, 0.5 A
14,37
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
R-78E5.0-0.5
Брзо инфо
(0)
Напонски Конвертор, 7 V до 28 V, 5 V, 0.5 A
6,65
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LT3460ES5
Брзо инфо
(0)
Напонски Конвертор, 2.5 V до 16 V, 1.2 V до 36 V, 0.18 A
5,26
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RD2412D
Брзо инфо
(0)
Напонски Конвертор, 24 V, 12 V, 0.116 A
26,43
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-DCW12A-12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DCW12A-12
Напонски Конвертор, 9 V до 18 V, 12 V, 0.5 A
38,26
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TES 1-0513
Брзо инфо
(0)
Напонски Конвертор, 4.5 V до 5.5 V, 15 V, 65 mA
6,86
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MP1495D
Брзо инфо
(0)

Напонски Конвертор, 4.5 V до 16 V, 0.8 до 15.2 V, SMD-8

3,56
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MP2315D
Брзо инфо
(0)

Напонски Конвертор, 4.5 V до 24 V, 0.8 до 22.8 V, 3 A, 500kHz, SMD-8

4,56
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LM3914N-NSC
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LM3914N-1
LED Погонувач, 25 V, 30 mA, DIP-18
2
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LM3915N-NSC
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LM3915N
LED Погонувач, 3 V to 25 V, 30 mA, DIP-18
2,43
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.