Линеарни кола

Производи на страна:
Страна 3 од 46
SG3524N.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SG3524N
PWM Контролер, 8 V до 40 V, DIP-16
4,52
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TDA2581Q,
Брзо инфо
(0)
PWM Контролер, 12 V, DIP-16
2,56
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TDA2582-PHI
Брзо инфо
(0)
PWM Контролер, 12 V, DIP-16
4,32
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TDA4601B-ST
Брзо инфо
(0)
PWM Контролер, 20 V, DIP-18
3,51
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TEA2018A-ST
Брзо инфо
(0)
PWM Контролер, 15 V, -5 V, DIP-8
2,96
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TEA2261-ST
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TEA2261-ST
PWM Контролер, 12 V, DIP-16
2,91
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TEA5170-ST
Брзо инфо
(0)
PWM Контролер, 4.5 V до 14.5 V, DIP-8
3,33
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TL494CN.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TL494CN
PWM Контролер, 41 V, DIP-16
1,16
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UC3842N.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: UC3842N-MBR
PWM Контролер, 30 V, DIP-8
1,47
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UC3843N.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: UC3843BNG
PWM Контролер, 30 V, DIP-8
1,24
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TEA2262-ST
Брзо инфо
(0)
PWM Контролер, 20 V, DIP-16
4,02
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UC3844N.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: UC3844N = TL3844N
PWM Контролер, 30 V, DIP-8
1,61
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UC3845N.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: UC3845N
PWM Контролер, 30 V, DIP-8
1,39
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
HA17384PS-HIT
Брзо инфо
(0)
PWM Контролер, 40 V, 500kHz, DIP-8
2,91
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
M51995P-MIT
Брзо инфо
(0)
PWM Контролер, 12 V до 35 V, 500kHz, DIP-16
2,59
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.