Силициумски диоди

Производи на страна:
Страна 7 од 8
INRA 40-1400
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: INRA40-14

Насочувачка Диода, 1400V, 40A, DO-203AB / DO-5(M6), Анода Штрафење

5,4
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
W0508 RA120
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: W0508RA120
Насочувачка Диода, 1200V, 508A , W23, Катода Штрафење
67,55
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
INRA150N12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: INRA150N12-C
Насочувачка Диода, 1200V, 150A, DO-8, Анода Штрафење
16,51
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
25F120-IR
Брзо инфо
(0)
Насочувачка Диода, 1200V, 25A , DO-203AA / DO-4(M5), Анода Штрафење
9,75
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DSI 17-12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSI17-12A
Насочувачка Диода, 1200V, 25A , DO-203AA / DO-4(M5), Анода Штрафење
8,87
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DSI 75-12B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSI75-12B
Насочувачка Диода, 1200V, 110A , DO-203AB / DO-5(M6), Анода Штрафење
15,6
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
DS 17-12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS17-12A
Насочувачка Диода, 1200V, 25A , DO-203AA / DO-4(M5), Катода Штрафење
6,11
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BYX96/1200-PHI
Брзо инфо
(0)
Насочувачка Диода, 1200V, 30A , DO-203AA / DO-4(M5), Анода Штрафење
13
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6FR120-IR
Брзо инфо
(0)
Насочувачка Диода, 1200V, 6A , DO-203AA / DO-4(M5), Катода Штрафење
8,45
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DS 75-12B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS75-12B
Насочувачка Диода, 1200V, 110A , DO_203AB / DO-5(M6), Катода Штрафење
30,67
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DSEI 2x30-06C
Брзо инфо
(0)
Модул Диода Дупла, 600V, 2x30A, 35ns, SOT-227
25,42
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SKKE162/16
Брзо инфо
(0)
Модул Диода Дупла, 1600V, 2x195A
63,56
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
STTA6006TV1
Брзо инфо
(0)
Модул Диода Дупла, 600V, 2x30A, 35ns, SOT-227
18,93
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MDD 44-12N1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MDD44-12N1B
Модул Диода Дупла, 1200V, 2x59A
18,64
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MDD 56-12N1B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MDD56-12N1B
Модул Диода Дупла, 1200V, 2x71A
21,32
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.