Силициумски диоди

Производи на страна:
Страна 6 од 8
70HFR160PBF
Брзо инфо
(0)
Насочувачка Диода, 1600V, 75A
20,43
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
70HF160
Брзо инфо
(0)
Насочувачка Диода, 800V, 70A
20,53
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
INRA300R08
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: INRA300R08
Насочувачка Диода, 800V, 300A , DO-205AB, Катода Штрафење
22,27
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
W0628RA120
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: W0628RA120
Насочувачка Диода, 1200V, 628A, W23, Анода Штрафење
44,49
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DS 9-12F
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS9-12F
Насочувачка Диода, 1200V, 11A , DO-203AA / DO-4(M5), Катода Штрафење
5,06
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
INRA150R12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: INRA150R12-C
Насочувачка Диода, 1200V, 150A , DO-8, Катода Штрафење
16,51
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
W0508 SA080
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: W0508SA080
Насочувачка Диода, 800V, 508A, W23, Анода Штрафење
71,18
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DSA 75-16B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSA75-16B
Насочувачка Диода, 1600V, 110A , DO-203AB / DO-5(M6), Катода Штрафење
52,72
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SW 06PHR300
Брзо инфо
(0)
Насочувачка Диода, 600V, 380A , DO-205, Катода Штрафење
26,43
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SW12PHN 400S
Брзо инфо
(0)
Насочувачка Диода, 1200V, 628A, DO-205, Анода Штрафење
34,38
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
INRA 40-1400
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: INRA40-14

Насочувачка Диода, 1400V, 40A, DO-203AB / DO-5(M6), Анода Штрафење

5,4
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
W0508 RA120
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: W0508RA120
Насочувачка Диода, 1200V, 508A , W23, Катода Штрафење
67,55
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
INRA150N12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: INRA150N12-C
Насочувачка Диода, 1200V, 150A, DO-8, Анода Штрафење
16,51
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SKR240/16
Брзо инфо
(0)

Насочувачка Диода, 1600V, 240A , DO-205AB, Катода Штрафење

58,39
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DSI 17-12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSI17-12A
Насочувачка Диода, 1200V, 25A , DO-203AA / DO-4(M5), Анода Штрафење
8,87
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.