Силициумски диоди

Производи на страна:
Страна 4 од 8
BY228-TFK
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BY228-PHI
Damper Диода, 1.5 kV, 5A, SOD-64
0,72
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BY229/800.
Брзо инфо
(0)
Прекинувачка Диода, Small Signal Диода, Голема Брзина, 800 V, 8A, TO-220
1,87
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BY399.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BY399
Насочувачка Диода, 800 V, 3A, DO-201
0,16
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BY329/1200-PHI
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BY329-1200
Прекинувачка Диода, Small Signal Диода, Голема Брзина, 1.2 kV, 8A, TO-220
2,65
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1N914.
Брзо инфо
(0)
Прекинувачка Диода, Small Signal Диода, Голема Брзина, 100 V, 0.07A, DO-35
0,07
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MUR460.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MUR460RLG
Прекинувачка Диода, Small Signal Диода, Голема Брзина, 600 V, 4A, DO-201
0,62
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BYW95C-PHI
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BYW95C-PHI
Насочувачка Диода, 600 V, 3A, SOD-64
0,64
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
60APU02PBF
Брзо инфо
(0)
Насочувачка Диода, 200 V, 60A
4,58
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DSA 2-12A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSA2-12A
Насочувачка Диода, 1.2 kV, 3.6A
2,54
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BAS16.
Брзо инфо
(0)
Прекинувачка Диода, Small Signal Диода, Голема Брзина, 75 V, 0.25A, DO-35
0,09
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MUR1100-MOT
Брзо инфо
(0)
Прекинувачка Диода, Small Signal Диода, Голема Брзина, 1 kV, 1A, DO-41
0,34
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BAV10.
Брзо инфо
(0)
Прекинувачка Диода, Small Signal Диода, Голема Брзина, 60 V, 0.3A, DO-35
0,17
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BY203/20-TFK
Брзо инфо
(0)
Насочувачка Диода, 2 kV, 0.25A, DO-15
0,77
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1N4148.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1N4148
Прекинувачка Диода, Small Signal Диода, Голема Брзина, 75 V, 0.15A, DO-35
0,03
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
P600M.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P600M
Насочувачка Диода, 1 kV, 6A
0,25
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.