Силициумски диоди

Производи на страна:
Страна 3 од 8
BA479-TFK
Брзо инфо
(0)
PIN Диода, 30 V, 0.05A, DO-35
0,97
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UF5404
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: UF5404
Насочувачка Диода, Ултрабрза Диода, 400 V, 3A, DO-201
0,61
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UF4007
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: UF4007
Насочувачка Диода, Ултрабрза Диода, 1 kV, 1A, DO-41
0,3
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BY328-PHI
Брзо инфо
(0)
Damper Диода, 1.4 kV, 3A, SOD-64
1,02
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BAV21.
Брзо инфо
(0)
Прекинувачка Диода, Small Signal Диода, Голема Брзина, 250 V, 0.25A, DO-35
0,1
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1N4937
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1N4937-FCS
Насочувачка Диода, 600 V, 1A, DO-41
0,11
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UF4003
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: UF4003
Насочувачка Диода, Ултрабрза Диода, 200 V, 1A, DO-41
0,11
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BAS33
Брзо инфо
(0)
Насочувачка Диода, 30 V, 0.2A, DO-35
0,12
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BYD33J-PHI
Брзо инфо
(0)
Насочувачка Диода, 600 V, 1.3A, DO-15
0,25
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DSEI 12-06
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSEI12-06A ROHS
Насочувачка Диода, 600 V, 14A, TO-220
1,51
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DSEI 30-12A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSEI30-12A
Насочувачка Диода, 1.2 kV, 26A, TO-247
4,12
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DSEI 8-06A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSEI8-06A
Насочувачка Диода, 600 V, 8A, TO-220
1,53
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BY329/1000-PHI
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BY329-1000
Прекинувачка Диода, Small Signal Диода, Голема Брзина, 1 kV, 8A, TO-220
1,76
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BYT56M-TFK
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BYT56M
Насочувачка Диода, 1 kV, 3A, SOD-64
1,07
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UF5408
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: UF5408
Насочувачка Диода, Ултрабрза Диода, 1 kV, 3A, DO-201
0,52
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.